Sl.No Name Training  Batch District / Office Report
1 Aswathy S First Batch Head Office
2 Kiran Mohan First Batch Thiruvananthapuram
3 Neethu L Prakash First Batch Thiruvananthapuram
4 Rajitha P First Batch Thiruvananthapuram
5 Reena Devid First Batch Thiruvananthapuram
6 Rohini First Batch Thiruvananthapuram
7 Swathi S First Batch Thiruvananthapuram

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 Aishat A First Batch Kollam
2 Arun Raj First Batch Kollam
3 Dr.Minu First Batch Kollam
4 Hareesh H First Batch Kollam
5 Jayakrishnan First Batch Kollam
6 Jenny John First Batch Kollam
7 Mayadevi First Batch Kollam
8 Suchitra S First Batch Kollam
         

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 Anitha K Nair First Batch Pathanamthitta
2 Anupa P R First Batch Pathanamthitta
3 Elizabeth First Batch Pathanamthitta
4 Mukesh Kumar First Batch Pathanamthitta
5 Shajahan First Batch Pathanamthitta
6 Shalu Shajahan First Batch Pathanamthitta
7 Sheeba B N First Batch Pathanamthitta
8 Suhana Beegum First Batch Pathanamthitta
9 Unnikrishnan First Batch Pathanamthitta
         

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 Aswathy Mohan First Batch Alappuzha
2 Lekshmi VN First Batch Alappuzha
3 Reshma First Batch Alappuzha
4 Rins Suresh Kumar First Batch Alappuzha
5 Sunitha P First Batch Alappuzha
6 Swethamol S First Batch Alappuzha
7 Alen Geroge Second Batch Alappuzha
8 Letha L Second Batch Alappuzha
9 Saritha V Second Batch Alappuzha

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 Rajesh pai First Batch Kottayam
2 Anumol Augusthy Second Batch Kottayam
3 Arjun Soman Second Batch Kottayam
4 Binitha Sebastian Second Batch Kottayam
5 Deepa Vinod Second Batch Kottayam
6 Deepamol K B Second Batch Kottayam
7 Linu Sebastian Second Batch Kottayam
8 Rajitha Prasanth Second Batch Kottayam
9 Soumya V S Second Batch Kottayam
10 Sreerekha S Second Batch Kottayam
11 Teena Tintu K Second Batch Kottayam
12 Tes V Jose Second Batch Kottayam
13 Vijesh Kumar K V Second Batch Kottayam

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 Bipin First Batch Idukki
2 Jatheen Jathavedan First Batch Idukki
3 Sreeprabha Mukesh First Batch Idukki
4 Ajmi Shasi Second Batch Idukki
5 Aneesh V C Second Batch Idukki
6 Anju Baby Second Batch Idukki
7 Anju V R Second Batch Idukki
8 Annobi K James Second Batch Idukki
9 Binu S Second Batch Idukki
10 Jayasmitha P Second Batch Idukki
11 Jijo Jose Second Batch Idukki
12 Manya Joseph Second Batch Idukki
13 Rintu Revindran Second Batch Idukki
14 Sethu Lakshmi K S Second Batch Idukki
15 Shereena Hameed Second Batch Idukki

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 Anuja First Batch Ernakulam
2 Ajeesh First Batch Ernakulam
3 Ponni First Batch Ernakulam
4 Remya First Batch Ernakulam
5 Shine T Money First Batch Ernakulam
6 Aswathi Saji Second  Batch Ernakulam
7 Ayyappadas P K Second  Batch Ernakulam
8 Bipin Baby Second  Batch Ernakulam
9 Divya Balakrishnan Second  Batch Ernakulam
10 Eldho T S Second  Batch Ernakulam
11 Gisha K Narayanan Second  Batch Ernakulam
12 Kiran Babu C R Second  Batch Ernakulam
13 Midhu Prasad Second  Batch Ernakulam
14 Nikhil Thomas Second  Batch Ernakulam
15 Priya Ouseppachan Second  Batch Ernakulam
16 Rajasree Chandran Second  Batch Ernakulam
17 Renjini M Nair Second  Batch Ernakulam
18 Sabitha M H Second  Batch Ernakulam
19 Saithu Muhammed M Aliyar Second  Batch Ernakulam
20 Suchithra K S Second  Batch Ernakulam
21 Suman P S Second  Batch Ernakulam
22 Sunoj M K Second  Batch Ernakulam

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 Sobhu Narayanan First Batch Thrissur
2 Monisha First Batch Thrissur
3 Anu Varghese Second  Batch Thrissur
4 Hima George K Second  Batch Thrissur
5 Prasad P P Second  Batch Thrissur
6 Sudheesh M S Second  Batch Thrissur
7 Vineetha C V Second  Batch Thrissur

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 Das J First Batch Palakkad
2 Sabitha First Batch Palakkad
3 Sethulekshmi M First Batch Palakkad
4 Sreenish K S First Batch Palakkad

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 Ajesha First Batch Malappuram
2 Fobina First Batch Malappuram
3 Jiji CV First Batch Malappuram
4 Jinesh KP First Batch Malappuram
5 Mridula M First Batch Malappuram
6 Sreeraj First Batch Malappuram
7        
8        

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 Ashatami T Second  Batch Kozhikode
2 Bincy E K Second  Batch Kozhikode
3 Nikhil Chandran E Second  Batch Kozhikode
4 Prashitha K V Second  Batch Kozhikode
5 Shibila K Second  Batch Kozhikode
6 Shynu P C Second  Batch Kozhikode
7 Sufail T K Second  Batch Kozhikode
8 Thushara B Second  Batch Kozhikode

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 DPM First Batch Wayanad

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 Aneesh Thomas Second Batch Kannur
2 Jibins M J Second Batch Kannur
3 Kavitha T P Second Batch Kannur
4 Remya Haridas Second Batch Kannur
5 Shibin V Second Batch Kannur
6 Swapna P V Second Batch Kannur
7 Vineesh P Second Batch Kannur

 

 

 
Sl.No Name Training Batch Details District / Office Report
1 Anjana James First Batch Kasaragod
2 Hariprasad First Batch Kasaragod
3 Harshga Priya First Batch Kasaragod
4 Jijina P First Batch Kasaragod
5 Saiju First Batch Kasaragod
6 Soumya First Batch Kasaragod
7 Jaseem Shakeel.M Second Batch Kasaragod
8 Kavitha K P Second Batch Kasaragod
9 Remya E Second Batch Kasaragod
10 Reshma Second Batch Kasaragod
11 Shaija.K Second Batch Kasaragod
12 Shibi E Second Batch Kasaragod